28. Finał WOŚP w Nowej Hucie: co, gdzie i kiedy?

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra już po raz 28.! Celem zbiórki jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Nowa Huta oczywiście przyłącza się do pomocy – dla ludzi wielkich serc czeka cała masa atrakcji!

Nowohuckie Centrum Kultury

NCK jest dosłownie nowohuckim sercem Orkiestry. W godzinach 13:00 – 18:30 tutejszy sztab zaprasza na kiermasz, gdzie nabyć będzie można przepyszne ciasta i inne własnoręczne wyroby. Nie zabraknie też jedynych w swoim rodzaju orkiestrowych gadżetów!

Ważne: Waszej szczególnej uwadze polecamy stoisko harcerzy ze Szczepu ZHP „Unia”!

O 16:00 rozpoczną się koncerty grup artystycznych działających w NCK. Biletem wstępu jest oczywiście datek na WOŚP.

Spod pobliskiego pomnika Solidarności o 17:30 wystartuje V Nowohucki Bieg „Policz się z cukrzycą”. Warto w tym miejscu wspomnieć, że tegoroczna edycja ma formę spaceru z pieskami, więc nawet wasi czworonożni przyjaciele będą mogli pomóc Orkiestrze!

Finałem działań pod NCK będzie ogniste show przed głównym wejściem do budynku. Nowohuckie światełko do nieba (bez petard i fajerwerków!) rozpocznie się o 19:00.

Po więcej szczegółów odsyłamy tutaj: https://nck.krakow.pl/28-final-wielkiej-orkiestry-swiatecznej-pomocy/

Motoorkiestra pod M1

O 11:30 na parkingu przed centrum handlowym M1 rozpocznie się prawdziwe show – i to nie tylko dla miłośników czterech kółek! Pokazy samochodowe, licytacje, koncerty i wiele, wiele więcej!

Wśród występujących na scenie zobaczycie m.in. zespoły „Ostatni w raju”, „MaxCorner Crew”, „Coroecho Band”, grupę taneczną „Egurrola Dance Studio” i „Bek-on Band”.

Nie zabraknie też atrakcji związanych z motoryzacją. O 12:00, 13:30 i 15:00 można będzie zobaczyć pokazy kaskaderskie. Przez cały czas trwania imprezy właściciele klasyków i supersamochodów zaoferują możliwość przejażdżki swoimi wyjątkowymi pojazdami. A może zechcecie wylicytować przejazd z rajdowym vice mistrzem Polski? Pod M1 trzeba się dzisiaj pojawić!

Więcej szczegółów i dokładna rozpiska koncertów na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/553699098531631/

Słodka licytacja Czyżyka

Na koniec słodki akcent – jedna z naszych ulubionych nowohuckich cukierni, Czyżyk,  przekazała na aukcję WOŚP… sernik! Jego smak wybierze zwycięzca aukcji, która w tym momencie osiągnęła pułap cenowy 155 zł (wiedzcie jednak, że walka toczy się o naprawdę ogromny kawał ciacha!).

Możliwe jest również wylicytowanie wymarzonego tortu na 20 osób o wartości 300 zł. Gorąco polecamy te nowohuckie aukcje!

https://allegro.pl/oferta/wybrany-sernik-o-wartosci-110-zl-czyzyk-8835781531

https://allegro.pl/oferta/wybrany-tort-na-20-osob-300-zl-ciastki-co-8837777377

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s