Spływ kajakowy rzeką Dłubnią – Huta od najpiękniejszej strony!

25 czerwca mieliśmy okazję wziąć udział w spływie kajakowym po rzece Dłubni zorganizowanym przez Nowa Huta Travel. Powyżej możecie zobaczyć jak wygląda ta jedyna w swoim rodzaju przygoda!

Nowa Huta jest piękniejsza niż myśleliśmy! Jej dzika strona, którą podziwialiśmy z perspektywy kajaka, zrobiła na nas ogromne wrażenie, dlatego też polecamy, abyście zobaczyli ją i wy. O planach organizowania spływów po Dłubni wspominaliśmy już w marcu, kiedy odbyła się akcja sprzątania tej rzeki. Teraz planowane są regularne spływy – aktualne terminy znajdziecie na stronie internetowej organizatora.

Trasa spływu ma długość około 5 kilometrów. Na jej pokonanie będziecie potrzebować około dwóch godzin. Nigdy nie byliście na pokładzie kajaka? Żaden problem. Dłubnia jest na tyle prostą rzeką, że poradzi sobie na niej nawet laik. Nie oznacza to jednak, że w czasie trwania spływu nie będą na was czekać żadne wyzwania.

Dłubnia nie jest wolna od powalonych drzew, gęstych zarośli i mielizn. „Walka” z przeszkodami jest jednak przyjemnością. Podobnie jak podziwianie przepięknych widoków. Gwarantujemy, że się w nich zakochacie.

Chcielibyście wziąć udział w spływie? Miejsca w kajaku możecie zarezerwować na stronie internetowej biura podróży EcoTravel. Cena wynosi 89 złotych za osobę (25 zł za dziecko do lat 7). Zaznaczamy, że w tej kwocie mieści się zarówno spływ, ubezpieczenie, jak i grill na „mecie”. Ten ostatni to posiłek składający się z kiełbasy i karkówki, który zadowoli nawet największych głodomorów – musicie uwierzyć nam na słowo, gdyż na gigantyczną porcję „rzuciliśmy się” tak szybko, że zapomnieliśmy o zrobieniu jej zdjęcia…

Wakacje w Hucie? Spływ Dłubnią to pełnoprawna atrakcja naszej dzielnicy. Warto dla niej stać się turystą na jeden dzień.

Na spływ kajakowy zostaliśmy zaproszeni przez biuro podróży EcoTravel

2 myśli w temacie “Spływ kajakowy rzeką Dłubnią – Huta od najpiękniejszej strony!

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s