Teatr Ludowy obchodzi 60-tkę!

Teatr Ludowy Nowa HutaJuż tydzień możemy świętować wraz z Teatrem Ludowym jego 60-lecie! Dzięki specjalnym, promocyjnym cenom biletów świętować z teatrem mogą wszyscy nowohucianie. 

Jeśli jeszcze nie wybraliście się na przedstawienie w promocyjnych cenach, to nie zwlekajcie, bo takie bilety (15zł – spektakle poranne, 20zł – Scena Stolarnia, 25zł – Duża Scena) będą obowiązywać tylko do 29 listopada!

Teatr Ludowy Nowa Huta
Teatr Ludowy w 1962 r. – fot. krakow.fotopolska.eu

Ludowy powstał jako scena kameralna Teatru Wielkiego, którego… nigdy nie zbudowano. Otworzył swoje podwoje w 1955r. i od tego czasu na jego deskach wystawiane są wszelkiego rodzaju sztuki – z okazji okrągłego jubileuszu zaplanowano przegląd aż 60 przedstawień!

Oprócz „Dużej Sceny” w budynku teatru, przedstawienia odbywają się także nieopodal, na scenie „Stolarnia” (nazwa nie jest przypadkowa – to dawna teatralna stolarnia) oraz już w znaczącym oddaleniu – w podziemiach Ratusza na Rynku Głównym. Uwaga! Tanie bilety nie obejmują sceny „Pod Ratuszem” – świętuje tylko Huta!

W tym tygodniu  na teatromaniaków czekają:  „Kartoteka”, „Feniks leci do słońca”, „Królik, królik” oraz recital Marty Bizoń. Koniecznie dołączcie do wydarzenia na Facebooku, aby nie przegapić żadnego przedstawienia!

Bilety można rezerwować od poniedziałku do piątku, telefonicznie lub mailowo, w godzinach od 9:00 do 16:00 (rezerwacja@ludowy.pl, 12 68 02 112, 12 68 02 113). Naprawdę nie ma na co czekać!

Na koniec małe przypomnienie. W budynku teatru mieści się Klubokawiarnia Ludowa. Nie ma lepszego miejsca na dyskusję po spektaklu…

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s