Nowohuckie LATO dzieciaków!

Dwa miesiące wakacji nawet nie wyjeżdżając z Nowej Huty można spędzić MEGA aktywnie.

Polecamy dzieciakom bardzo atrakcyjną półkolonię, weekendowe spotkania ze znanymi aktorami, warsztaty i wystawę – do wyboru, do koloru!

Półkolonie na Kaczeńcowej 7

Znacie te okolice? Piękny staw, otoczony drzewami-pomnikami przyrody, łabędzie, kaczki, żabki… Jest cudnie! A od niedawna, za sprawą nowohuckich harcerzy, także AKTYWNIE. W wakacje instruktorzy Hufca Kraków-Nowa Huta przygotowali aż osiem tygodniowych turnusów półkolonii.

Co wyróżnia tę propozycję spośród innych? Przede wszystkim harcerski program – gwarancja jakości, codzienne zajęcia w godzinach 7.30-18.00 (spokojnie zdążycie dojechać do pracy, dzieci będą miały zapewnioną opiekę cały czas), trzy posiłki, a wszystko to w nowym, dostosowanym do potrzeb najmłodszych budynku.

Hufiec ZHP Kraków – Nowa Huta, ul. Kaczeńcowa 7
WIĘCEJ INFORMACJI

Bulwar[T] – niedzielne spotkania w samo południe

Tegoroczna edycja letniego odpoczynku nad Zalewem Nowohuckim dla dzieci przybrała postać wyprawy do… Doliny Muminków! Tak, tak, to tutaj będzie można posłuchać tajemniczych opowieści włóczykija, pobawić z Migotką i Małą Mi, pomóc Mamie Muminka… Opowieści Tove Johnsonn będą czytać między innymi Magdalena Walach, Paulina Napora, Tomasz Schimscheiner i Radosław Krzyżowski.

spotkania dla dzieci w każdą niedzielę, o godz. 12.00
Bulwar[T] Sztuki nad Zalewem Nowohuckim
WIĘCEJ INFORMACJI

Lato z plastyką

Znacie pracownię 012 w NCK? Jeśli tak, to na pewno wiecie że nie można się tam nudzić! Jeśli nie, to koniecznie zajrzyjcie do Pani Bożenki, która jest prawdziwą czarodziejką jeśli chodzi nie tylko o malarstwo, ale także ceramikę, rysunek, mix media a nawet… bransoletki lombands!

Zajęcia trwają przez cały lipiec!
Nowohuckie Centrum Kultury, al. Jana Pawła II 232
WIĘCEJ INFORMACJI

Wystawa sztuki… dla dzieci!

Estońska ilustracja powiastek ludowych, współczesnych powieści dla dzieci oraz ilustracje do światowych klasyków bajki. Najmłodsi zobaczą tajemnicze stwory, zwierzęta, bohaterów opowieści, będą mogli podjąć próbą interpretacji lub też… zainspirować się!

Wystawa czynna przez cały lipiec i sierpień
Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida, os. Górali 5
WIĘCEJ INFORMACJI

  

Jeśli wiecie, że coś jeszcze jest wartego uwagi w wakacje koniecznie dajcie nam o tym znać pisząc na hiphuta@gmail.com. Dzięki! 🙂

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s