Lucky Lód – mroźna nowość na „pasie startowym”

Tegoroczny kwiecień po prostu rozpieszcza pod względem temperatur, nic więc dziwnego, że szał na lody wybuchł niepostrzeżenie i trwa. Jesteśmy Wam winni kilka różnych „zmrożonych” wpisów, miedzy innymi o naszej ulubionej Lodowej Hucie czy też Good Loodzie, ale na pierwszy ogień – nowość, i to poza ścisłym centrum NH.

Na lodziarnię Lucky Lód trafiliśmy przypadkiem – podczas wieczornego spaceru naszą uwagę zwrócił neon, a jeśli śledzicie naszego bloga, to na pewno wiecie, że jest to zdecydowanie nasza zajawka. Kolorowy, okrągły i estetyczny, nie w tradycyjnej technologii, bo LEDowy, ale i tak świetny! Nic dziwnego, że zachowaliśmy się jak ćmy…

Przechodząc do rzeczy – mamy do czynienia z kolejnym nowohuckim biznesem, któremu bardzo kibicujemy! Lodziarnia jest malutka, bez miejsc siedzących. Oprócz wspominanego już neonu jest obowiązkowa „tablicowa” ściana z menu oraz ładna lampa z modnymi żarówkami.

W pierwszym dniu funkcjonowania – 21.04.2018 r. – do wyboru było aż osiem smaków, z pośród których najbardziej przypadły nam do gustu śmietanka oraz mleczna pomarańcza. Nie daliśmy jeszcze rady spróbować wszystkich – na pewno jeszcze tam wrócimy!

Lody wytwarzane są na miejscu, na zapleczu, a można ich spróbować w trzech „rozmiarach” (1 porcja – 3,50 zł, 3 porcje – 10 zł). Jeśli chodzi o konsystencję – lody są nieco rzadsze niż w Lodowej Hucie, co dla jednych jest zaletą – dla innych wadą, nam smakowały mimo, że bardzo szybko się topiły.


Gdzie jeszcze pójść na lody? Sprawdź naszą Kulinarną Mapę NH!


Bardzo miła obsługa i dbałość o detale – mają nawet firmowe fartuchy! – ujęły nas najbardziej. Z pewnością nie była to nasza ostatnia wizyta w Lucky Lód, a Wam polecamy szczególnie wybrać się na te lody w „okolicach” zachodu słońca, wtedy można zobaczyć takie miejskie pejzażyki…

Na koniec – najprzydatniejsze informacje:
Na miejscu zapłacicie kartą. Smaki są na bieżąco zmieniane, co możecie śledzić na stronie Lucky Loda na Facebooku. W weekendy lodziarnia jest czynna od 10.00 do 20.00, a od poniedziałku do piątku od 12.00 do 20.00.

Jedna myśl w temacie “Lucky Lód – mroźna nowość na „pasie startowym”

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s