Andrzejki 2016 w NH: Mamy kilka fajnych propozycji!

Andrzejki w NH - Hip HutaBrak planów na imprezę andrzejkową lub po prostu ciekawy wieczór w naszej ukochanej dzielnicy? Hip Huta śpieszy z pomocą!

Koniec listopada to oczywiście Andrzejki, czyli festiwal wróżb i przede wszystkim dobrej zabawy. Wybierając dla was nowohuckie propozycje kierowaliśmy się kryterium różnorodności. Stanęło na trzech różnych wydarzeniach, które odbędą się w różne dni – nic nie stoi więc na przeszkodzie, aby wziąć udział we wszystkich z nich.

26 listopada 21:30 – NH Elektronik Beats #3

fot. Facebook NH Elektronik Beats #3
fot. Facebook NH Elektronik Beats #3

Andrzejkowy maraton rozpoczyna trzecia edycja NH Elektronik Beats w Klubie Kombinator. Jeśli macie ochotę na typowo taneczną imprezę – i to w elektronicznych klimatach – to nie znajdziecie lepszej propozycji! Zagrają DJ Metod i DJ Martin Sharp.

W tym miejscu gorąco polecamy wam wywiad z organizatorami wydarzenia – Witoldem Ryciem i Marcinem Witkiem (wspomnianym Martinem Sharpem), który przeprowadziliśmy przy okazji ostatniej edycji.

PS – wstęp wolny!

29 listopada 18:00 – Korowód nowohucki

fot. Facebook Korowód Nowohucki
fot. Facebook Korowód Nowohucki

W same Andrzejki odbędzie się premiera nowohuckiej planszówki „historycznej”.

W imieniu Ośrodka Kultury Norwida zapraszamy was we wtorkowy wieczór do C-2 Południe Cafe., gdzie nie zabraknie zarówno rywalizacji, jak i dobrej zabawy. Tego ostatniego jesteśmy wręcz pewni!

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie pod tym adresem. Oczywiście wstęp wolny!

30 listopada 19:00 – Amatorologia

amatorologia-1

Na sam koniec listopada zostawiliśmy coś specjalnego, czyli połączenie tańca z komedią w postaci spektaklu Amatorologia.

Show z udziałem Fair Play Crew składającego się m.in. finalistów „You Can Dance” zostanie wystawione w Nowohuckim Centrum Kultury. Szczegóły i informacje o biletach dostępne są tutaj. Z zaufanych źródeł słyszeliśmy, że naprawdę warto!

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s