Minizlot food trucków – weekendowa opcja przy NCK

minizlot-food-truckowZlot food trucków w Nowej Hucie? Wspaniała wizja! Nowohuckie Centrum Kultury w najbliższy weekend da nam namiastkę takiego wydarzenia przy okazji Kombinatu Kultury 2016. Przy NCK pojawią się cztery propozycje jedzenia na kółkach – w sobotę i niedzielę otwarte od 11.00 do 18.00. Pyszności będą także czekać na kawoszy i lodożerców!

Skazany na Sznycla

Burgery po polsku. W wielu wersjach (ceny od 12 do 20 zł), a dodatkowo belgijskie frytki z autorskimi sosami do wyboru. W lecie często można ich było spotkać nad Zalewem Nowohuckim – nie wątpimy, że teraz przypomną te wakacyjne chwile  🙂

sznycel
fot. Skazany na sznycla Food Truck Facebook

Calavera Mexican Grill

Pyszności rodem zza oceanu. Tacos, quesadila, burrito w wersjach wegetariańskich i tradycyjnych (mięso z kurczaka lub wieprzowina), wszystko w cenach 6 – 18 zł. Sprawdziliśmy ich w Bezogródku – kolejka była bardzo długa, ale było warto!

fot. CALAVERA Mexican Grill Facebook

Grill Box

Szeroka oferta burgerów, zapiekanki, hot dogi, a także zestawy wcześniej wymienionych z frytkami (najtańszy zestaw w cenie 14 zł). Na co dzień stacjonują przy ul. Bora-Komorowskiego, jeszcze nie mieliśmy okazji ich wypróbować – czekamy więc z niecierpliwością!

grill-box
fot. Grill Box Facebook

Kavke cafe

Uwielbiamy. Nic na Uniwersytecie Ekonomicznym, w ciągu roku akademickiego, nie jest w stanie tak poprawić dnia jak ich kawa i lody. Uroczy samochodzik, z którego serwują swoje specjały pochodzi prosto z Włoch!

kavke
fot. Kavke cafe Facebook

Weekend zapowiada się pysznie – czekamy na Wasze wrażenia, sami też szykujemy podniebienia! Do zobaczenia na skwerze przed Nowohuckim Centrum Kultury!


Zobacz również naszą Kulinarną Mapę Nowej Huty, na której zaznaczyliśmy już ponad 30 miejsc, gdzie można zjeść, pójść na kawę lub napić się piwa.


 

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s