Hip grudzień: Kulturalna NH #19

Grudzień! Lodowisko, prezenty, podsumowania i… zabieganie. Ulubiony miesiąc roku łączy się także z gonitwą – dlatego propozycji mamy mniej niż zawsze, za to bardzo treściwe! Dodatkowo mamy dla Was wejściówki do kina i prezenty od NOWEJ Księgarni. HO HO HO!

Polecamy:

6 grudnia (czwartek) – MIKOŁAJOWE PREZENTY od Księgarni NOWA

 

Dla pierwszych trzech osób, które podadzą hasło HIP HUTA podczas odwiedzin Księgarni NOWA 6 grudnia 2018 r. – książka Hanny Sokołowskiej „Koty”. Pamiętajcie, kto pierwszy ten lepszy!

Księgarnia NOWA, Zgody 7

<więcej informacji>

 

9 grudnia (niedziela), godz. 15.00 – spotkanie autorskie z Andrzejem Maleszką

Przy okazji premiery 10 już książeczki z serii Magiczne Drzewo twórca spotka się z czytelnikami! Będą opowieści o tym skąd się Magiczne Drzewo wzięło, odpowiedzi na pytania publiczności, a także… słodka niespodzianka!

Nowohuckie Centrum Kultury – Scena NCK

wstęp wolny na podstawie wejściówek – do odbioru w Kasie NCK

<więcej informacji>

 

18 grudnia (wtorek), godz. 11:30 – Seans z maluszkiem w kinie Sfinks: „Narodziny gwiazdy”

Seans z maluszkiem to idealna propozycja dla rodziców z małymi dziećmi. Zapraszamy was na świetny (byliśmy i możemy to potwierdzić!) film „Narodziny gwiazdy” z Lady Gagą i Bradleyem Cooperem w rolach głównych. Całość jest klasyczną historią przedstawiającą drogę do sławy i cenę, jaką trzeba za nią zapłacić. Produkcja Coopera – to jego debiut reżyserski – wzrusza i zachwyca świetną grą aktorską oraz niesamowitymi występami muzycznymi.

Chcecie zrobić sobie małą świąteczną przerwę i zobaczyć ten film? Na naszym fanpage’u organizujemy mały konkurs, w którym do zgarnięcia są dwie wejściówki dla rodzica i maluszka na seans „Narodzin gwiazdy”. Uwaga! Macie czas tylko do 6 grudnia!

Kino Studyjne Sfinks, bilet 10 zł, chyba że wygrasz w naszym konkursie!

<więcej informacji>

 

20 grudnia (czwartek), godz. 18:00 – Akcja robienia budek dla bezdomnych kotów

Święta to czas pomagania innym – także tym chodzącym na czterech nogach. Ośrodek Kultury Norwida zaprasza na warsztaty tych, którym los bezdomnych kotów nie jest obojętny. W czasie zajęć zbudujecie zimowe domki dla zmarzniętych mruczków. To naprawdę szlachetna inicjatywa!

Ośrodek Kultury Norwida, wstęp wolny

<więcej informacji>

 

Do 20 grudnia – wystawa Budowniczowie w Klubie Kombinator

Tylko do świąt macie okazję zobaczyć wystawę „Budowniczowie”. To 13 opowieści od osób, które do przyszłej NH przyjechały w jednym celu – zbudować nowe miasto i odmienić swój los. Projekt to wspólne przedsięwzięcie Renaty Radłow­skiej, która przeprowadziła wywiady z budowniczymi i fotografki Magdy Rymarz. Jej portrety możecie podziwiać na ścianach klubu Kombinator do 20 grudnia. To kolejny powód, by zajrzeć tam na coś więcej niż zimową kawę!

Klub Kombinator, wstęp wolny

<więcej informacji>

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s